GASGAS SM 700
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
GASGAS SM 700 2024 Iskustva i stručna recenzija
Poky
The powerful single cylinder still brings a grin to the rider's face. The tighter the radii become, the better the SM 700 works, and the sporty suspension offers performance when ripping a corner rather than comfort on long journeys. The GasGas is a great example of the appeal of focussing on the essentials. A real fun machine, it's great that something like this is still being built.
Pročitajte cijeli članak na 1000PS.com

Ključne specifikacije GASGAS SM 700 2024
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 105 mm |
|---|---|
| Takt | 80 mm |
| Snaga motora | 74 KS |
| Okretni moment | 73.5 Nm |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Zaštita od blokiranja stražnjeg kotača |
| Prijenos | Lanac |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Podmazivanje | cirkulacija pritiska |
| Pomak | 692.7 ccm |
Prednji ovjes
| Robna marka | WP |
|---|---|
| Put | 215 mm |
Stražnji ovjes
| Robna marka | WP |
|---|---|
| Put | 240 mm |
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 63.6 stupanj |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 320 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Tehnologija | radijalno |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 240 mm |
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Robna marka | Brembo |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Načini vožnje, ABS za zavoje |
|---|
Dimenzije i težina
| Visina sjedala | 898 mm |
|---|---|
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 148.5 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 13.5 l (nisko) |
| Raspon | 329 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 96 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 4.1 l / 100 km |
Najnoviji članci o motociklima od 1000PS GASGAS SM 700
Cijena GASGAS SM 700
Godina proizvodnje modela
Trenutačne prosječne tržišne cijene
GASGAS SM 700 Povijest
GASGAS SM 700 2023

74 KS
692.7 ccm
148 kg
11.103,00 €prosječna tržišna cijena
Najčešća pitanja GASGAS SM 700
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla GASGAS SM 700?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla GASGAS SM 700 s godinom proizvodnje 2023 inosi prosječno 10.540 EUR uz prosječnu kilometražu od 2.208 km.
- Koji je bolji? Motocikl GASGAS SM 700 ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla GASGAS SM 700?
- U usporedbi s drugim Supermoto motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala GASGAS SM 700.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla GASGAS SM 700? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2022, stabilnost cijene motocikla GASGAS SM 700 bila je normalna u usporedbi s drugim Supermoto motociklima. Trend cijena bio je -3 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl GASGAS SM 700?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom GASGAS SM 700. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
GASGAS SM 700 Slike
Izvor: 1000PS








Prikaži više slika
























